BK Jeugd CB Jeunes 17/02/2018 Antwerpen

Categorieën

Resultaten

U15H -34kg (8)
1.Loic VAN OVERSTRAETENRJC MONS
2.Shadari Darius GERMYSJC SAMBREVILLE
3.Berend NEIRINCKJUDO IZEGEM
3.Arbi KAZAKBIYEVJC WETTEREN
5.Simon KHIDASJC JAMBES-GISHI CLUB
5.Jachja MIRZAEVJT ALEN
7.Nicolas CARRASCOJC TORI BEAUVECHAIN-INCOURT
7.Brent JACOBSJS LUMMEN
U15H -38kg (8)
1.Leni RAQUETJC KANO TOURNAI
2.Ibrahim YAKHIKHANOVJC ARDOOIE
3.Luka DEBAEREJC BANZAI NAZARETH
3.Wajdi VAN DE VEIREJC KAWAISHI INGELMUNSTER
5.Mattheo VAN HOECKETOP NIVEAU TOURNAI
5.Bram PLETINCKXJC GOOIK
7.Nathan LENAERTSJC AISEAU-PRESLES
7.Pierre Ismael IDRISSAROYAL BRUSSELS JUDO INSTITUTE
U15H -42kg (8)
1.Stefan GUZROYAL CROSSING SCHAERBEEK
2.Adam ZAKARIEVJC HERENTHOUT
3.Gianni SHAHBERDIANSATORI KWAI MORTSEL
3.Osman DZHAMALDINOVJC JAMBES-GISHI CLUB
5.Gauthier GEISSJC LA CHENAIE
5.Xander SIMOENSJC BANZAI NAZARETH
7.Jonathan PICEJC OLYMPIA BRUGGE
7.Romeo LAGRANGEJUDO NEUPRE
U15H -46kg (7)
1.Ray MARINXJC ARDOOIE
2.Joshua DE LANGE JC ZELEM
3.Ward APPELSSATORI KWAI MORTSEL
3.Ridvan AKHMEDOVROYAL CROSSING SCHAERBEEK
5.Loic VANKERKEMJC LA CHENAIE
5.Philippe Michel KHUTSISHVILIJC DOJO LIEGEOIS
7.Constantin TJOERILOVJC KANO TOURNAI
U15H -50kg (8)
1.Noah CHRISTIAENSJITSU-KWAI HAMME
2.Axel THYSJS PARK BRASSCHAAT
3.Robin VAN DEN BRUELJITSU-KWAI HAMME
3.Adam TARAMALIYEVJC NAMUROIS
5.Igor VAN EYGEN JITSU-KWAI HAMME
5.Bilal CHAOUNIJC ST. GILLES
7.Akhmed KARNUKAEVJC NAMUROIS
7.Tarik ACHMALROYAL BRUSSELS JUDO INSTITUTE
U15H -55kg (8)
1.Mouhammad GAZALOEVJC BASTOGNE
2.Aymeric VANSTEENKISTEJC TORI BEAUVECHAIN-INCOURT
3.Kobe VAN GUCHTJITSU-KWAI HAMME
3.Islam GERIEVJS LUMMEN
5.Louis FERRARARJC MONS
5.Stefan VAN BALLEGOOIJENJC KOKSIJDE
7.Thanaphat ROMBAUT JUDOKWAI KEMZEKE
7.Matthias DEMILIEJC JAMBES-GISHI CLUB
U15H -60kg (8)
1.David PETROSYANOSTEND JUDO CLUB
2.Arno SAUDOYEZJC LINCENT
3.Xander DOMJC JITA KYOEI DUFFEL
3.Uveys HAMARATJS LUMMEN
5.Khalid KHASAROVJC GENT-DRONGEN
5.Alim MUKHAMEDOVRJC MONS
7.Emilien VALENTINETTIJC BUSHIDO SAIVE
7.Mohamed Yassine EL MOUADDAN QZAIBRINEKO ANDERLECHT
U15H -66kg (8)
1.Jari Xavi WOLLRABEJC KODOKAN LANAKEN
2.Jens RODIERSJS LUMMEN
3.Casper VAN RODE JC YOSHI KAN HOFSTADE
3.Noe GOUVERNEURJC LA CHENAIE
5.Arbi TSAGARAEVJC LEDE
5.Gabriel MARINAM ROYAL POSEIDON RYU
7.Gregory MAZURENKOJC JODOIGNE
7.Exaucee MIALAJC IPPON BRAINE
U15H +66kg (8)
1.Ilman NESIRKOYEVJT INTERNATIONAL
2.Jakub FRATCZAKANTWERPEN UNITED JUDO
3.Erwan VERSTRAETEJC BUSHIDO SAIVE
3.Marco PELLEGRITIJC AISEAU-PRESLES
5.Brice KOTSIFAKOSJUDO TEAM HERMEE
5.Jason BAUDRYJC IPPON BRAINE
7.Karel DEREEREJC LICHTERVELDE
7.Jason VERGOTEJC TIELT
U18H -42kg (8)
1.Olivier NAERTJC KOKSIJDE
2.Silvano MORELJC AISEAU-PRESLES
3.Sidy DAMBALEJC KOOLSKAMP
3.Dwight MALFAITJC EERNEGEM
5.Daian EDELKHANOVJC ANDRIMONT
5.Sebastien FRANCOISJC UCHI MATA FORRIERES
7.Julien SCHOUFFLERJC ST. GILLES
7.Arno DE LATHAUWERJC LEDE
U18H -46kg (8)
1.Ward HOUTHOOFDJC KAWAISHI INGELMUNSTER
2.Emile MERDINJC KAWAISHI INGELMUNSTER
3.Khamzat ADASHEV JITSU-KWAI HAMME
3.Luka DE MEESTERJC AISEAU-PRESLES
5.Erik POGHOSYANJC DEUX HAINE
5.Goran MORTIERJC GENT-DRONGEN
7.Matias BALABANTOP NIVEAU TOURNAI
7.Benjamin WINTGENSSPRIMONT JUDO TEAM
U18H -50kg (8)
1.Robbe DEMETSJC KOKSIJDE
2.Mathieu VANKERKEMJC LA CHENAIE
3.Rens VALYJS LUMMEN
3.Deny ALTEMIROVJC GENT-DRONGEN
5.Jonas GEERTSJITSU-KWAI HAMME
5.Arthur SIBILLEJC SAINT-DENIS
7.Hugo DEBLIQUYRJC MONS
7.Arnaud LALLEMANDJUDO TEAM HERMEE
U18H -55kg (7)
1.Nicolas DIERICKXJC ANDRIMONT
2.Ghèron LECOMPTEJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Amaury VANDERBREETSTRAETENROYAL BRUSSELS JUDO INSTITUTE
3.Alexandre AARAORJC MONS
5.Seljamir ALJIJAJC HERZELE
5.Theo MINARTJC GRAND-HORNU
7.Alexander TSEBOYEVJC TIELT
U18H -60kg (7)
1.Remi DECORTEJC KOKSIJDE
2.Jonas VANDEWALLEJC KAWAISHI INGELMUNSTER
3.Adrien LORGEJC AISEAU-PRESLES
3.Joachim HUAUXJC SOLVAY
5.Benjamin JOLISJC DOJO LIEGEOIS
5.Zelemkhan BATCHAEVJT ALEN
7.Julian ROBAOSTEND JUDO CLUB
U18H -66kg (8)
1.Jarne DUYCKJC KAWAISHI INGELMUNSTER
2.Frederic HOUDARTTOP NIVEAU TOURNAI
3.Jente DERUYTTERJS ASAHI GITS
3.Bas ROEYMANS JC ARENDONK
5.Thomas LEBLANCJUDO TEAM HERMEE
7.Giuseppe COSENTINOROYAL BRUSSELS JUDO INSTITUTE
7.Bryan JEETUN JC ST PIETERS LEEUW
U18H -73kg (8)
1.Jitse VAN DEN HERREWEGENJC HERZELE
2.Israpil NESIRKOYEVJT INTERNATIONAL
3.Amiran GIZOYEVJC KOKSIJDE
3.Olivier DELEFORTRIEJC SAMBREVILLE
5.Adrien GUTIERREZSPRIMONT JUDO TEAM
5.Alessio DE MONTISJC GRAND-HORNU
7.Goran MOCCIJC ANDRIMONT
7.Aloïs INGELBERTJC KAWAISHI INGELMUNSTER
U18H -81kg (8)
1.Elias SMEULDERSJC HERZELE
2.Nicolas DEJACEJUDO TEAM HERMEE
3.Robin CLEMENTJC GENT-DRONGEN
3.Abdul Kerim MAGOMADOVJC NAMUROIS
5.Noah KEMPENROYAL CROSSING SCHAERBEEK
5.Jarno DEWULFJC COBRA LENDELEDE
7.Aryan BROQIROYAL CROSSING SCHAERBEEK
7.Ruben HARUTYUNYAN JIGO-TAI ZEMST
U18H -90kg (8)
1.Axel HEERENJC KOKSIJDE
2.Momdu THIENPONTJS REET
3.Dilaver HANCINEKO ANDERLECHT
3.Zacharia JAMAIGNEJC SAMBREVILLE
5.Dairon BAERTJC KAWAISHI INGELMUNSTER
5.Eric RAICKJUDO TEAM HERMEE
7.Nasrudin ZAKARIEVJC HERENTHOUT
7.David RACHOEVJC DEUX HAINE
U18H +90kg (8)
1.Yves NDAOJC LA CHENAIE
2.Matthias BAESJC ONI PUURS
3.Henri TEMMERMANKANO KWAI LAARNE
3.Theo GEDIKRJBC HERSTAL
5.Franck PREUXJC FOREST KODOKAN
5.Ruben DESMETJC EERNEGEM
7.Hissam EL KAMOUNIJC COLFONTAINE
7.Wannes DE VIAENEJC ST MARTENS LATEM
U21H -55kg (8)
1.Ward DEPELSENEER JC GOOIK
2.Nathan DECUYPER JC ST PIETERS LEEUW
3.Benjamin ALJIJAJC HERZELE
3.Omar HAMOU EL OUARYACHINEKO ANDERLECHT
5.Maarten VAN LOOMERKSEM JUDOCLUB
5.Yannick PEREZRJC MONS
7.Arnaud LOSFELDJC KANO TOURNAI
7.Jessy CLAUSJC DEUX HAINE
U21H -60kg (7)
1.Julien DEBRUYCKERTOP NIVEAU TOURNAI
2.Jos BRUGGEMANJC KOKSIJDE
3.Arthur HOVHANNISYANROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Jasper VANDENHEEDEJC BANZAI NAZARETH
5.Antoine COPPINRJC MONS
5.Ruben MARTENS JC HERZELE
7.Mauro VAN MALDERENJS LUMMEN
U21H -66kg (8)
1.Dries PONNETSATORI KWAI MORTSEL
2.Guerino BIANCHIJC AISEAU-PRESLES
3.Yorben DELANGHESAMOERAI RONSE
3.Jonas JACOBSJC HERZELE
5.Walther HUWELERTREFLE NUMERO 1
5.Chemseddine MERZOUKJC COLFONTAINE
7.Kilian LEFEBVREJC GRAND-HORNU
7.Arno WILMSJC SAMURAI EINDHOUT
U21H -73kg (8)
1.Abdul Malik UMAYEVRJC VISE
2.Gaga BAKHTIZSEROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Rayan AABBASSIROYAL BRUSSELS JUDO INSTITUTE
3.Jeroen CASSEJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
5.Jacob-Jan VAN HEESVELDEJS DE POORTER
5.Aslanbek KAGERMANOVJC KOKSIJDE
7.Julien VERDEBOUTRJC MONS
U21H -81kg (8)
1.Pieter VANDYCKJC GRUITRODE
2.Abdoul Gaffar IBRAGUIMOVRJBC HERSTAL
3.Anatolie ROMANSKIIJC LA CHENAIE
3.Neil DE LAATJUDOKWAI KEMZEKE
5.Maxence PREVOSTJC REBECQ
5.Berne DE DONDERSAMOERAI RONSE
7.Bazgen POGHOSYANJUDO TEAM HERMEE
7.Jason GOEMINNEJC KAWAISHI INGELMUNSTER
U21H -90kg (8)
1.Dilyan NIKIFOROVROYAL CROSSING SCHAERBEEK
2.Karel FOUBERTJC OLYMPIA BRUGGE
3.Alban BROQIROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Joachim DE GROOTEJC SAMOERAI AALTER
5.Guillaume GODARTRJC LA BOUVERIE
5.Lucas WILMOTRJC MONTAGNARD-CHARLEROI
7.Brecht HOUVENAGHELJS KORTRIJK
7.Imam KAZAKBIEVJC GENT-DRONGEN
U21H -100kg (8)
1.Deni DOKAEVJC ASAHI MARCINELLE
2.Daan BAEKEJC OLYMPIA BRUGGE
3.Yorick VAN DROOGENBROECKJC NINOVE
3.Matthias VAN COTTHEM JC GOOIK
5.Jordie DROOGENBROODTJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
5.Yanis HAMDINEKO ANDERLECHT
7.Renaud LEMAIREJC JODOIGNE
7.Jose Reda SAAD NASHEDJC ST. GILLES
U21H +100kg (6)
1.Edouard CAPELLEJC JAMBES-GISHI CLUB
2.Levon NAZLOGAZIANROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Maxence LEGRANDJUDO JU-JITSU DES FAGNES COUVIN
3.Sidy SARRJC JUDO KODOKAN VALCA
5.Rene VANHOOFJC AGGLOREX LOMMEL
5.Sükrü TASKINJS KORTRIJK